SZYMON GRZEŚ

Nasz czteroletni syn Szymon we wrześniu 2022 r. przeszedł swoją pierwszą operację serduszka. Problem z jakim musi się mierzyć on sam, ale i cała nasza rodzina to wrodzona wada serca pod postacią zwężenia dwupłatkowej zastawki aortalnej i dwudzielnej. Operowali go dwaj wybitni kardiochirurdzy z Centrum Zdrowia Dziecka. Mimo niepokoju o przebieg i efekty tego bardzo trudnego zabiegu, operacja przebiegła pomyślnie.

Szymek walczy bardzo dzielnie, jest niesamowicie silny i każdego dnia wspólnie stajemy do walki z przeciwnościami losu, aby udało się przetrwać ten trudny czas. Niestety, ta jedna operacja to nie koniec naszej walki. Szymusia czekają kolejne pobyty w szpitalu, kolejne dni rozłąki z najbliższą rodziną. W przyszłości będzie musiał przechodzić następne, równie trudne operacje. Teraz najważniejsze dla nas wszystkich jest to, aby nasz Syn mógł wieść normalne życie, mógł cieszyć się każdym dniem, dorastać i rozwijać się w szczęśliwej rodzinie.

https://www.facebook.com/groups/446301597591143/?ref=share

Szymona można wesprzeć, przekazując 1,5 % podatku, wpisując w PIT numer KRS Fundacji „Serca dla Maluszka”: 0000387207, z dopiskiem w rubryce cel szczegółowy „3059 Szymon Grześ”

Rodzice Szymona